Alto Grup İletişim

Bize Ulaşın

Adres

İzzetpeşa Mahallesi Çam Sokak no.12/A Şişli / İstanbul

Telefon

444 0 517

0212 220 55 91 (Pbx)

Fax

0212 220 92 03

Hakkımızda

VİZYONUMUZ :


Alto Grup Uzmanlaştı Her Alanda Ülkemizde En İyi Olmakla Kalmayıp Uluslar Arası Alanda Sunduğumuz Hizmetin Bilimselliği Ve Kalitesiyle İlklerin İçinde Yer Alan Lider Olmanın Yanı Sıra Her Zaman Lider Kalmayı Başarabilen Bir Kuruluştur.

MİSYONUMUZ :


Alto Grup Uzmanlaştığı Tüm Hizmetlerde Çağdaş Güvenilir Çevreye Duyarlı Müşteri Haklarına Saygılı Kaliteli Hizmet Veren Tüm Çalışanlarının Ve Üye Kuruluşlarının Eğitim İhtiyaçlarına Katkıda Bulunan Yenilikçi Ve Sürekli Kendini Geliştiren Öncü Bir Kuruluştur.

POLİTİKALARIMIZ :


Alto Grup Sürekli Kaliteyi Geliştirme Anlayışını Benimser Ve Paylaşır Müşterilerimize En İyi Servis, Bakım, Onarım, Destek Ve Satış Hizmetini Sunarak Müşteri Memnuniyetini Her Şeyin Üzerinde Tutarız. Takım Anlayışını Benimser Ve Yaşatırız Çalışanlarımızın Ve Üye Kuruluşlarımızın Bilgi Becerilerini Artırır Geliştiririz. Sunduğumuz Hizmeti Sürekli Geliştiren Yenilikçi Ve Lider Bir Kuruluşuz. Uluslar Arası Standartlarda Servis Hizmeti Sunan Referans Bir Kuruluşuz. Giderek Artan Kaliteli Hizmet Anlayışımızın Güvenlik Şemsiyemiz Altındaki Tüm Müşterilerimize Ulaşmasını Sağlarız.

Hasan ÖZGEN
Yönetim Kurulu Başkanı

ALTO GRUP